Hľadáme mladú nádej baletu

19. - 21. november 2018

Divadelná sála domu kultúry, Liptovský Hrádok

 

Súťažiaci

Kategória A

Emma Laura Murinová

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

3. ročník

Karin Radáčiová

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

4. ročník

Miroslava Nina Gajdošová

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

3. ročník

Tamara Kollárová

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

3. ročník

Noemi Gareková

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

4. ročník

Antonín Zdráhal

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

2. ročník

Kategória B

Viktória Mäsiarová

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

6. ročník

Viktória Viola Tekeľová

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

8. ročník

Silvia Orfánusová

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

8. ročník

Katarína Krupičková

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

6. ročník

Dávid Dubjel

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

6. ročník

Laura Brázdová

Taneční konzervatoř Brno

5.ročník

Dominik Dolník

Súkromné tanečné konzervatórium Dušana Nebylu Trnava

5.ročník

Zuzana Nagyová

Súkromné tanečné konzervatórium Dušana Nebylu Trnava

5.ročník

Isidora Zečević

Baletska škola LUJO DAVIČO Belehrad - Srbsko

6. ročník

Petra Večeřová

Taneční konzervatoř Brno

6. ročník

Klaudie Lakomá

Taneční konzervatoř Brno

8. ročník

Johana Březinová

Janáčkova konzervatoř Ostrava

8.ročník

Milica Tančić

Baletska škola LUJO DAVIČO Belehrad - Srbsko

8. ročník

Jakub Slovák

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

7. ročník

Poláková Matilda

Ballettakademie der Wiener Staatsoper - Rakúsko

6. ročník

Matej Lehotský

Súkromné tanečné konzervatórium Liptovský Hrádok

6. ročník

Kategória C

Matej Huťka

Konzervatórium J. L. Bellu Banská Bystrica

5.ročník

Beata Rekemová

Konzervatórium J. L. Bellu Banská Bystrica

4. ročník

Anja Naňová

Konzervatórium J. L. Bellu Banská Bystrica

3. ročník

Adam Bobák

Súkromné konzervatórium, Zádielska ul. Košice

5.ročník

Nina Sninská

Súkromné konzervatórium, Zádielska ul. Košice

2.ročník

Klaudia Džuberová

Konzervatórium Jozefa Adamoviča Košice

6. ročník

Jakub Čonka

Konzervatórium Jozefa Adamoviča Košice

5. ročník

Dávid Jendrušák

Konzervatórium Jozefa Adamoviča Košice

6. ročník

Kategória D

Baletní škola Filiánek Brno

Choreografia: Carmen

Kategória: Juniori 2

Baletní škola Filiánek Brno

Choreografia: Čínsky tanec

Kategória: Deti

Baletní škola Filiánek Brno

Choreografia: Louisina polka

Kategória: Deti

Baletní škola Filiánek Brno

Choreografia: Maďarská polka

Kategória: Deti

Baletní škola Filiánek Brno

Choreografia: Polonéza

Kategória: Juniori 1

Taneční skupina UNISONO Slezská Ostrava

Choreografia: Napnout plachty

Kategória: Juniori 1

Baletní škola Filiánek - Nela Polášková

Malá choreografia: Star and Stripes

Kategória: Juniori 2

ZUŠ Tibora Sládkoviča, Šurany - Regina Laurová

Malá choreografia: Now

Kategória: Juniori 2

Taneční skupina UNISONO Slezská Ostrava

Choreografia: Pizzicato trochu jinak

Kategória: Juniori 1